FAQ

Wybierając się na urlop warto docenić lokalizację blisko centrum i oszczędzić czas na dojazd do miejsc, które chcemy odwiedzić. Obiekt Sienkiewicza 12 jest w niewielkiej odległości od głównej atrakcji Zakopanego jaką są Krupówki. To tylko 450 metrów! Jagiellońska 34 to kolejny obiekt w ścisłym centrum Zakopanego. Od Krupówek dzieli go zaledwie 600 metrów.
Apartamenty Szymoszkowa Residence to obiekt na granicy Zakopanego i Kościeliska. Na terenie kompleksu jest strefa SPA w skład której wchodzą: kryty basen, sauna sucha i mokra jak również jacuzzi. Polana Chotarz to kolejny luksusowy kompleks ze SPA w którego skład wchodzi : kryty basen, sauna fińska oraz łaźnia parowa.
Kompleks Panorama Kościelisko położony jest na pograniczu Zakopanego i Kościeliska. Często wybierany jest przez rodziny z dziećmi ze względu na dużą przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu i brak ruchliwych ulic. Na terenie obiektu jest plac zabaw, piłkarzyki i mini siłownia jak również domek z grillem.
Polana Szymoszkowa Ski Resort to luksusowy kompleks apartamentów z zapierającymi dech w piersiach widokami na Tatry. Lokalizacja na Polanie Szymoszkowej gwarantuje wypoczynek w otoczeniu przepięknych widoków na góry.
Standardowe apartamenty są w układzie salon + sypialnia czyli są przeznaczone dla maksymalnie 4 osób, ale posiadamy też apartamenty z dwoma sypialniami i salonem dla 6 osób i większe apartamenty. W naszej ofercie mamy również domy dla 10 osób.
Cena apartamentu jest uzależniona od lokalizacji, standardu, ilości osób jak i okresu w jakim go chcemy wynająć. Średnia cena za noc poza sezonem to koszt od 250 zł, natomiast w sezonie to koszt od 350 zł.