Idealny apartament na weekend z dzieckiem

Rodzice najlepiej wiedzą jak istotne jest znalezienie odpowiedniego obiektu dostosowanego na wyjazd na weekend z dzieckiem aby spędzić upragniony wypoczynek. Wyjazd z dzieckiem jest możliwy przez cały rok a nie tylko w okresie letnim. Pogoda jest nieprzewidywalna a szczególnie w górach dlatego bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniego obiektu noclegowego aby nasze pociechy nie nudziły się jeśli pogoda nie będzie sprzyjała górskim wędrówkom. Doskonałym miejscem na spędzenie weekendu z dzieckiem będą Tatry. W Tatrach szczególnie polecamy zatrzymanie się w Zakopanem lub Kościelisku, ponieważ tam znajduje się wiele apartamentów idealnych na pobyt z dzieckiem.

Zakwaterowanie – Zakopane Kościelisko

Szymoszkowa Residence

Szymoszkowa residence - zdjęcie obiektu

Apartamenty Szymoszkowa Residence to obiekt położony na krańcu Zakopanego i Kościeliska. W obiekcie znajduje się 30 luksusowo wyposażonych apartamentów. Są to komfortowe apartamenty w górach na pobyt z dziećmi. Jest to idealny obiekt dla rodzin z dziećmi, ponieważ na terenie obiektu jest strefa Spa składająca się z :

*krytego basenu 12m x6m, o głębokości 1,5m oraz temteraturze 28 stopni Celcjusza,
*sauny suchej (fińskiej) oraz mokrą,
*oraz jacuzzi ( 36 stopni Celcjusza).
Strefa Spa jest wyposażona w szatnię oraz prysznice . Czynna jest 7 dni w tygodniu w godzinach od 17:00 do ok. 21:00.

Zdjęcie jacuzzi, w tle basen
Zdjęcie wnętrza suany, zarówno ściany jak i miejsca do siedzenia są pokryte drewnem

Obiekt Szymoszkowa Residence to kompleks trzech budynków i z każdego z budynków jest przejście w przyziemiach do strefy Spa więc nie ma konieczności wychodzenia na zewnątrz. Lokalizacja obiektu zapewnia ciszę i spokój i przepiękne widoki na panoramę Tatr z masywem Giewontu w roli głównej. Jest to idealna lokalizacja dla wielbicieli białego szaleństwa gdyż obiekt znajduje się 500m od stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa. Dla narciarzy i snowboardzistów są dwie koleje linowe. Dla pragnących widoków proponujemy kolej sześcioosobowa na szczyt Gubałówki. Latem u podnóża stacji jest otwierane kąpielisko geotermalne. Dla gości tej atrakcji są zjeżdżalnie dla Naszych pociech oraz boisko do siatkówki plażowej i wypożyczalnia. Jest to doskonałe miejsce do spędzenia dnia dziecka w górach.

Panorama Kościelisko

Zdjęcie obiektu Panorama Kościelisko

Apartamenty Panorama Kościelisko to komfortowy obiekt pomiędzy Zakopanym i Kościeliskiem. W obiekcie znajduje się 12 apartamentów. Jest to idealny obiekt aby spędzić weekend z dzieckiem w górach.

Na terenie kompleksu czekają na gości liczne atrakcje takie jak:

*całoroczny domek z grillem,
*plac zabaw dla dzieci,
*bilard,*piłkarzyki,
*mini-siłownia,
*sauna.

Kompleks Panorama Kościelisko często jest odwiedzany przez rodziny z dziećmi. Głównie ze względu na dużą przestrzeń do zabawy na świeżym powietrzu jak i lokalizację obiektu (brak ruchliwych ulic ). Wyróżnikiem tych apartamentów są duże i przestronne tarasy z zestawem wypoczynkowym i przepięknymi widokami na panoramę Tatr. Apartamenty Panorama Kościelisko są wyjątkowym miejscem dla rodziny z dzieckiem, paczki znajomych lub pary pragnącej spędzić urlop w ciszy i spokoju i pragnącej podziwiać zapierające widoki na panoramę Tatr.