Polana Szymoszkowa Ski Resort

apartamenty - Polana Szymoszkowa Ski Resort

Szymaszkowa 3, Zakopane (budynki A, B, C)Obiekt Polana Szymoszkowa Ski Resort to zespół trzech osobnych budynków. Mimo, iż są nowoczesne, nie brak im elementów typowo w stylu góralskim. Największym atutem obiektu jest jego lokalizacja! Zaraz obok budynku znajduje się jeden z najpopularniejszych stoków narciarskich- Polana Szymoszkowa Ski Resort. W okresie letnim znajduje się tam natomiast basen geotermalny, z wodą o temperaturze 30 stopni. Jest to woda zmineralizowana. Dodatkowo biegną tam dwie kolejki. Jedna na szczyt Gubałówki, skąd podziwiać można szczyty Tatr. Mieszczą się tam również dwie karczmy,z  przepysznym, regionalnym jedzeniem. Do ścisłego centrum Zakopanego mniej niż kilometr. Odległość tą pokonać można w przeciągu 20 minut, spacerem. 
Apartamenty, jakie są dostępne w tym obiekcie cechuje niezwykła dbałość o każdy detal. Jest ich sporo, a każdy ma swój niepowtarzalny klimat. Wszystkie nowoczesne, ale wielu z nich nie brak elementów stylu typowego dla Podhala. Oczywiście wyposażone zostały w najwyżej jakości sprzęty RTV i AGD by umilić pobyt. Apartamenty przeznaczone są zarówno dla pary, jak i większej liczby gości, np rodziny czy grupy znajomych. Wiele z nich posiada zapierający dech w piersiach widok na góry. Pobyt w takim miejscu robi naprawdę spore wrażenie. 
 
Polana Szymoszkowa Ski Resort to świetne miejsce na wypoczynek. Bliska odległość do centrum i mnóstwo atrakcji w pobliżu zdecydowanie zachęcają turystów. Zapraszamy!
 

UKŁAD APARTMENTÓW:

Budynek A:


Piętro 1 - Five Stars

Piętro 2 - My Dream

Piętro 3 - Soprano, Chamerion 2 Deluxe

 

Budynek B

Parter - Pajo IV, Czarny Staw

Piętro 1 - Tatra View, Chamerion 3 Studio. 

Piętro 2 - Przy Stoku, Gold View, 

Piętro 3 - Podhale, Pajo III Ski Resort

 

Budynek C:

Parter - U Gaździny W

Piętro 1 - Koliba Na Szymoszkowej, Taternik

Piętro 2 - Taternik II

Najbliższe otoczenie obiektu Niewielka odległość od, słynnego w całej Polsce, stoku narciarskiego Polana Szymoszkowa to niezaprzeczalny atut kompleksu. W znacznym stopniu ułatwi to zabawy na śniegu oraz zimowe szaleństwo na nartach. W sezonie letnim znajdziemy tu baseny termalne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno pośród turystów, jak i mieszkańców Zakopanego. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfortowy i aktywny wypoczynek w towarzystwie niezapomnianych widoków na góry.
Komunikacja, dojazd itp Samochód 5 minut do Centrum
Bus - przystanek ok.300m
Taxi do centrum ok. 12 zł
Taxi do Kuźnic ok. 25zł
Szacunkowy koszt dojazdu Taxi do Centrum 12 zł
Najbliższe sklepy Sklep spożywczy - ok. 800 m
Najbliższe restauracje
Karczmy przy stoku Polana Szymoszkowa - 50-100 m
Kasprowy Przycup - 700 m
Najbliższe stoki
Polana Szymoszkowa - 50 m
Butorowy Wierch stacja dolna - ok. 1 km
Gubałówka - ok 1km do dolnej stacji kolejki

Zarezerwuj już dziś

Od 200
ikona kalendarza
ikona kalendarza
Dorośli +18
Dzieci 5-18
Maluszki 0-4
ikona zegaraOstatnia rezerwacja: Dwa dni temu

Apartamenty